Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Práca v najväčšom bratislavskom závode na výrobu áut

Spoločnosť: CREZAR, s.r.o. Pridané: 11.04.2018 Zaradenie: Automobilový priemysel
Popis pracovnej ponuky

-miesto výkonu je Bratislava-Devínska Nová Ves ul.J.Jonáša
-podieľanie sa na práci pri výrobe vozidiel
-osádzanie,montovanie,upevňovanie a všetky úkony spojené s výrobou vozidiel
-práca vhodná aj pre ženy a absolventov

Požiadavky na uchádzača

Pracovitosť, chuť pracovať a učiť sa.
Pozícia je vhodná aj pre uchádzača BEZ PRAXE.
Budete komplet zaučený v tréningovom centre pred zaradením do práce

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Výhody

Stravovanie v závodnej jedálni za zvýhodnených podmienok,
príplatok za prácu na poobednej a nočnej zmene, koordinátor k dispozícii denne.Zabezpečené pracovné oblečenie.Príplatok za ovládanie cudzieho jazyka. Kariérny a hlavne platový postup.Uplatňovanie kolektívnej zmluvy ktorá nedovoľuje klesnúť pod stanovené mzdové podmienky.
Možnosť práce nadčas. Možný prechod do kmeňového stavu. Dlhodobá práca.

Bonusy

Záloha mzdy vyplácaná 1 x mesačne vo výške vždy 150€ k 15. v mesiaci,nástupný BONUS vo výške 300€+200€

Bratislava Miesto práce
1 050 € / mesiac Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
01.05.2018 Dátum ukončenia výberu
06.05.2018 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
35 pracovných ponúk
1105 registrovaných spoločností
1065 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia