Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

PRÁCA PRE MECHANIKOV DO NEMECKA

Spoločnosť: Monberg, s.r.o. Pridané: 17.10.2022 Zaradenie: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika
Popis pracovnej ponuky

Stavebno - montážna spoločnosť hľadá na dlhodobú zákazku do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých, MECHANIKOV, ZÁMOČNÍKOV.
Ponuka práce je pre jednotlivcov ale aj partie.

Miesto výkonu práce: Celé Nemecko

Náplň práce mechanik:
• Montáž a demontáž automatizovaných strojov a zariadení pre automobilový priemysel
• Montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie
• Rezanie hutníckeho materiálu
• Kompletné mechanické práce - osadenie strojov, dopravníkov a zariadení ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• Identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti

Požiadavky na uchádzača

Požiadavky na pracovníka:
- nemecký jazyk je výhodou
- znalosť práce vo svojom odbore
- čítanie z technických výkresov
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk - aktívne

Výhody

Ponúkame:
* pravidelné úhrady faktúr
* zabezpečené a hradené ubytovanie
* stabilnú prácu počas celého roka
* kariérny rast
* prácu v interiéroch výrobných hál
* dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou

Finančné ohodnotenie mechanik do 4400€.

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3-4 týždne sa robí 1 týždeň voľno. Pracovná doba je od Po-Pia po dohode aj soboty 10 hodín denne.

Práca je na živnosť.

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.

Doplňujúce informácie pre uchádzača

V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu info@monberg.eu

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými. Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov!

Pre viac informácií nás kontaktujte na:
Web: www.monberg.eu
Telefón: +421 905 373 072
E-mail: kristina.dutkova@monberg.eu

Nemecko Miesto práce
4 400 € / mesiac Ponúkaný plat
živnosť Druh prac. pomeru
06.11.2022 Dátum ukončenia výberu
07.11.2022 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1064 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia