Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Panta Rhei s.r.o.

(0 ponúk)
Adresa: Kúpeľná 2, 93201 Veľký Meder Členom od: 22.08.2014 IČO: 31443923 Oblasť: Obchod

„Na začiatku bol veľký sen. Sen podnikať s niečím, čo nie je len obyčajným tovarom, ale prináša,

podobne ako mne, čosi viac: zážitok, radosť, poznanie. A vďaka tomu rásť a vyvíjať sa spolu

s novými potrebami a výzvami. Týmto splneným snov je Panta Rhei,“

Ladislav Bödök, konateľ Panta Rhei, s.r.o.

Začiatky Panta Rhei siahajú do roku 1989, kedy boli prvými predajnými miestami malé stánky na trhoch a následne aj prvá kamenná predajňa vo Veľkom Mederi. Nadšenie pre knižný trh a myšlienka dostávať knihy stále viac a viac medzi ľudí vyvrcholila v roku 2000 otvorením prvého kníhkupectva v nákupnom centre, v bratislavskom Poluse.

V nasledujúcich rokoch pribúdali do rodiny Panta Rhei ďalšie kníhkupectvá po celom Slovenku. V menších i väčších mestách boli tak knihy doslova na dosah ruky. Prostredníctvom Panta Rhei sa v nákupných centrách šírila kultúra a zážitky, ktoré knihy prinášajú. V roku 2009 bolo vybudované zatiaľ naše najväčšie kníhkupectvo - dvojpodlažná predajňa na Poštovej ulici v srdci bratislavského Starého Mesta. Je výnimočná pravidelnými diskusiami, krstami kníh a autogramiádami slovenských i zahraničných autorov. Súčasťou tohto kníhkupectva aj prvá kaviareň Café Dias. Spojenie kvalitných kníh a výbornej kávy, ktoré ponúka zákazníkom komfort a príjemný zážitok, bolo prvým a jedinečným na Slovensku. V súčasnosti sú kaviarne Café Dias súčasťou 13 kníhkupectiev Panta Rhei.

V rovnakom roku, teda 2009, bol spustený aj internetový obchod www.pantarhei.sk, ktorý ponúka zákazníkom ďalší rozmer nákupu kníh z pohodlia domova za ešte lepšie ceny.

Od svojho založenia je neustále v pohybe, prispôsobuje sa novým požiadavkám zákazníkom a prináša nové možnosti. V roku 2010 spoločnosť expandovala na český trh a otvorila predajňu v Prahe.

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 21 rokov. Dnes nájdete 33 kníhkupectiev siete Panta Rhei v 18 slovenských mestách.


Pracovné ponuky spoločnosti (0)

Žiadne ponuky.

52 rôznych pozícií
42 pracovných ponúk
1109 registrovaných spoločností
1070 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia