Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

ŠVAJČIARSKO - Práce na farme, zber jahôd

Spoločnosť: Agentúra MC Tour Pridané: 16.05.2019 Zaradenie: Pomocné práce
Popis pracovnej ponuky

Práca na farme (hospodárstvo) – pracovník v poľnohospodárstve alebo pastier,viacerí

Výhodou je človek, ktorý ovláda viac činností – opravár v dome,

Murár, mechanik a aj prácu so zvieratmi – pastier, prípadne má skúsenosti s takouto prácou

Práca je na sezónu 3 – 4 mesiace

Jazykové znalosti – začiatočník alebo aj bez jazyka

Podmienky:

Ubytovanie a strava zdarma

Mesačne: 2000,- CHf (cca 1800 eur)

Práca na švajčiarsku zmluvu.

Týždenne – práca v poľnohodpodárstve – 50 hod. týždenne

práca na stavbe – 45 hod. týždenne

(pracovný čas je informačne podľa toho aký človek sa nájde a čo mu dajú robiť)

Ak by to bol človek, ktorý bude ochotný robiť len pastiera k dobytku alebo ovciam musí byť uzrozumený,

že bude cca 100 dní v Alpách pri zvieratách. Nástup čo najskôr.

Práca je nedaleko Bernu, oblasť Thunsee – Interlaken.

Pohovor osobne tu na Slovensku.

Druhá práca je na plantáži pre pestovanie jahôd. Oblast Luzern. Viacerí.

Ubytovanie a strava zdarma.

Aj bez jazykových znalostí.

50 hod týždenne – cca 2000 CHf.

Tu by sa ešte informácie upresnili.
Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť.

Požiadavky na uchádzača

nemusí ovládať cudzí jazyk

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Švajčiarsko Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1061 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia