Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Recruiter leteckého personálu (Pilot Recruiter)

Spoločnosť: Navrkal Group s. r. o. Pridané: 30.06.2017 Zaradenie: Ľudské zdroje a personalistika
Popis pracovnej ponuky

Do našej bratislavskej kancelárie hľadáme Pilot Recruiter-a zodpovedného za nábor civilného leteckého personálu v rámci celého sveta. Ak nemáš problém s komunikáciou v anglickom jazyku, čítaj ďalej :-)

Aká by bola Tvoja pracovná náplň?
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov
- Komunikácia s kandidátmi
- Prezisťovanie splnenia požiadaviek na obsadzovanú pozíciu

Požiadavky na uchádzača

Čo musíš spĺňať?
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej (C1) úrovni (rozprávanie, písanie)
- Výborné komunikačné zručnosti (rozprávanie, písanie)
- Samostatnosť pri práci, orientácia na pracovné výsledky (nie na reči)

Skúsenosť s prácou v personálnej agentúre vítaná. Znalosť leteckého priemyslu nie je povinnosťou.

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Požadované jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne

Výhody

Čo Ti ponúkame?
- Vynikajúce platové podmienky
- Možnosť kariérneho rastu
- Vzdelávanie v leteckom odbore
- Prácu v príjemnom prostredí

Doplňujúce informácie pre uchádzača

V prípade, že Ťa naša pracovná ponuka zaujala, neváhaj nám zaslať Tvoj štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku na náš email info@bigtoucan.com. Kontaktovať budeme výlučne vybraných uchádzačov.

Ak hľadáš viacej informácií o našej agentúre, navštív našu stránku www.bigtoucan.com.

Bratislava Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer, živnosť Druh prac. pomeru
31.07.2017 Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
43 rôznych pozícií
32 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1060 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia