Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Práca – výroba mikrobusov – rôzne pozície

Spoločnosť: PRO PERSONA s.r.o. Pridané: 28.09.2016 Zaradenie: Automobilový priemysel, Strojárstvo
Popis pracovnej ponuky

Do stabilnej firmy zaoberajúcej sa výrobou mikrobusov prijmeme zamestnancov na HPP s nástupom ihneď na uvedené pracovné pozície:

PRÍPRAVA LAKOVANIA - brúsenie a tmelenie vozidla, príprava na lakovanie,
LAKOVAČ - lakovanie vrchného laku na vozidlá a súčiastky v lakovacej kabíne,
PRACOVNÍK V LAMINÁTOVEJ VÝROBE - výroba laminátových dielov podľa pracovného postupu,
ZVÁRAČ / ZAMOČNÍK - zváranie metódou CO2 (135 MIG/MAG) – tenkostenné profily z polonerezu,
MECHANIK / MONTÁŽNY PRACOVNÍK - montáž : klimatizácie (kompresor + držiaky), ohrevu motora (defa, pomocné kúrenie), autobusových elektricky ovládaných dverí , rozvodov hadíc kúrenia a konvektorov kúrenia, prevodovky a kardanov, demontáž podvozku pred zastavbou a pod.

Požiadavky na uchádzača

Požadujeme vyučenie v danom odbore ALEBO prax min. 3 roky, manuálna zručnosť, samostatnosť a ochotu učiť sa.

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Výhody

Ponúkame príspevok na stravu, prácu v jednozmennej prevádzke, odborné školenia, dlhodobú prácu v perspektívnej společnosti.

Spišská Nová Ves Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
01.09.2016 Dátum ukončenia výberu
01.09.2016 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1062 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia