Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Práca vo výrobe pre všetkých s ubytovaním

Spoločnosť: NoWWoN s.r.o Pridané: 18.04.2017 Zaradenie: Automobilový priemysel
Popis pracovnej ponuky

Hľadáme šikovných a pracovitých operátorov/ky výroby (ženy, mužov, páry) do Českej republiky. Máme voľné pracovné miesta v lokalitách :
- Mikulov
- Zubří (okres Vsetín)
- Veľká nad Veličkou (okres Hodonín)
- Praha
- Moravská Třebová (Pardubický kraj)
- Bor u Tachova
- Brno
- Pardubice
Olomouc - Šternberk

Požiadavky na uchádzača

Vyžadujeme: zdravotný spôsobilosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, zodpovedný prístup k práci

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Výhody

Ponúkame: týždenné zálohy vo výške 1 000 Kč, ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na bývanie v súkromí, stabilné pracovné zamestnanie, starostlivosť koordinátora, preplatenie cestovných nákladov na nástup so SR v plnej výške.

Doplňujúce informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky
na : kubackova@jobs4joy.cz
+421949498384
Ak nás chcete navštíviť osobne, nájdete nás na adrese: Dúbravská cesta 2 , Bratislava.

Česká republika Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
01.05.2017 Dátum ukončenia výberu
01.05.2017 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1060 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia