Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Práca v elektrotechnickom priemysle Šaľa, Šurany

Spoločnosť: Agentúra MAX Pridané: 19.12.2017 Zaradenie: Doprava, špedícia, logistika, Výroba
Popis pracovnej ponuky

Otvorte s nami brány pracovného sveta v roku 2018!
Obsadzujeme pozície operátor výroby, kontrola kvality, vodič VZV, operátor oddelenia press/ lisovňa, skladník a pod.
Kde? Šaľa, Šurany
Kedy? Január 2018
Ako na to? Zavolajte na 0948130130 alebo nás kontaktujte mailom kika@job4people.sk a my Vám radi poskytneme bližšie informácie o pracovných miestach. Pre záujemcov z iných kútov Slovenska alebo EÚ vieme zabezpečiť ubytovanie.

Požiadavky na uchádzača

vek min 18 rokov

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Výhody

ubytovanie, zálohy

Nitriansky kraj, Šaľa, Šurany Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
01.01.2018 Dátum ukončenia výberu
01.01.2018 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1060 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia