Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Práca pre ľudí z RS, pracovné víza

Spoločnosť: Job4People Pridané: 05.04.2018 Zaradenie: Výroba
Popis pracovnej ponuky

Spoločnosť Job4People ponúka prácu v elektrotechnickom priemysle pre ľudí zo Srbskej republiky.
Pracovné víza zabezpečí spoločnosť pre všetkých záujemcov o zamestnanie, ktorí majú pripravené všetky potrebné dokumenty a záujem o prácu v stabilnej spoločnosti na Slovensku.
Práca je na HPP. Ubytovanie poskytuje zamestnávateľ.
Potrebné dokumenty:
1. Overená kópia certifikátu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní s apostilom (oficiálne preložený do slovenského jazyka na území SR)
2. Výpis z registra trestov s apostilom (nie starší ako 90 dní a oficiálne preložený do slovenského jazyka na území SR)
Výpis z registra trestov musí byť z Ministerstva vnútra – Oddeleniepre analytiku, telekomunikačné a informačné technológie.
3. 2x fotka (3x3,5 cm)
Pasový formát.
Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.č. ‎‎+421948130130, ‎‎+421948010010, kika@job4people.sk, margareta@job4people.sk

Požiadavky na uchádzača

uvedené v texte

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Trnava Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
01.05.2018 Dátum ukončenia výberu
01.05.2018 Termín nástupu
40 rôznych pozícií
29 pracovných ponúk
1101 registrovaných spoločností
1056 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia