Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Práca pre ELEKTRIKÁROV v Nemecku

Spoločnosť: Prestige Work Pridané: 29.09.2016 Zaradenie: Elektrotechnika a energetika
Popis pracovnej ponuky

Nájdite si stabilné pracovné miesto s PrestigeWork ihneď!

Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
Pre naších významných klientov v Nemecku hľadáme s nástupom ihneď - Elektrikárov na rôzne pozície.

Vaše úlohy:
• sanácia starých objektov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, rodinných domov, firiem
• osadenie elektrických káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, RAS,EIB,
• núdzové svietidlá, protipožiarné systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň

Požiadavky na uchádzača

• komunikatívna znalosť nemčiny, pri dvojiciach stačí ak jeden ovláda jazyk
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto
• samostatná práca
• komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Výhody

- mzda 9,50 – 10 Euro/ h netto
- týždenné zálohy
- ubytovanie zabezpečuje a platí zamestnávatel (je viacero možností)
- platené diéty
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- vianočné prémie
- ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
- možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávatelom
- veľmi dobrá podpora od nášho tímu

Doplňujúce informácie pre uchádzača

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Váš životopis na - info@prestigework.sk a napíšte prosím o ktoré zamestnanie máte záujem.
Telefon + 421 950 654 464

Nemecko Miesto práce
2 500 € / mesiac Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
28.02.2017 Dátum ukončenia výberu
28.02.2017 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1064 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia