Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Ponuka pre rôzne pozície, od 1800€ netto

Spoločnosť: abakus Personal GmbH & Co. KG Pridané: 08.11.2018 Zaradenie: Strojárstvo, Výroba
Popis pracovnej ponuky

Hľadáme väčší počet pracovníkov do celého Nemecka na rôzne pozície. Jedná sa o pracovné príležitosti ako Sústružník / Frézar s alebo aj bez CNC programovania , Elektromontérov /Elektrikárov , Kúrenárov, Inštalatérov, Zváračov, Zámočníkov, Stolárov .
Mzda sa pohybuje od 1800€ v čistom za 168 odpracovaných hodín . Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom. Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu. Ak máte záujem o podrobnosti a záujem tak nám zašlite Vašu žiadosť aj životopis v nemeckom jazyku alebo Slovenskom jazyku na slovensko@aba.ag a o akú pozíciu máte záujem.

Požiadavky na uchádzača

- Komunikatívna nemčina
- Potrebnú kvalifikáciu alebo prax v odbore minimálne 1 rok
- Schopnosť samostatne ako aj kolektívne pracovať
- chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo
- vlastné auto je výhodou ale nie podmienkou

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Nemecko Miesto práce
1 800 € / mesiac Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
115 rôznych pozícií
722 pracovných ponúk
991 registrovaných spoločností
921 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia