Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Ponuka práce na montéra nábytku do Nemecka

Spoločnosť: Dušan Čambal - MONTAGE - TEAM Pridané: 22.07.2022 Zaradenie: Drevospracujúci priemysel
Popis pracovnej ponuky

Hľadáme šikovných a zručných kolegov do nášho tímu na prácu montéra interiérového nábytku. Máš skúsenosti v oblasti montáže, nábytkárstva či stolárstva? Tak nás neváhaj kontaktovať a my ti zabezpečíme pravidelnú a bezstarostnú prácu v tejto oblasti.

Montáže sa uskutočňujú vo väčších objektoch (hotely, školy, seniorske domovy, internáty atď...)

Poskytneme pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných náležitostí. Poskytnutie všetkých dokumentov. Pomoc pri fakturácii, či účtovníctve.
Ponúkame pravidelnú a stabilnú prácu v zahraničí. Pravidelné uhrádzanie faktúr.

Pracuje sa v Nemecku na vopred dohodnuté turnusy, prevažne v Nemecku.
Jazykové znalosti sú výhodou no nie nutnosťou

PRÁCA NA ŽIVNOSŤ!!!

Mzdové podmienky:
Od 2000-2500 Eur / mesačne
(podľa turnusov)

Benefity firmy :
Jazdí sa firemnými autami
Príspevok na pohonné hmoty
Väčšie montážne náradie zabezpečuje firma
UBYTOVANIE - vybavuje a hradí firma (privaty, apartmány, byty)

Vždy presné info, kam sa ide a čo sa bude robiť.

V prípade záujmu nás kontaktuje na tel. č. 0910777910

Požiadavky na uchádzača

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Stolár Pozícia
Nemecko Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
živnosť Druh prac. pomeru
29.01.2023 Dátum ukončenia výberu
01.08.2022 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1065 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia