Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Pomocné práce pri vybalovaní oblečenia

Spoločnosť: HRQ s.r.o. Pridané: 11.04.2017 Zaradenie: Obchod, Pomocné práce
Popis pracovnej ponuky

Hledáme brigádníky na výpomoc v obchodě s oblečením známé módní značky v Praze – Hradčanech v termínu od 15.5. do 22.5.2017. Jedná se o pomoc na prodejně (úklid prodejny, kabinek, doplňování zboží na obchod atd.), vybalování zboží, balení zboží zpět do krabic, vykládání a nakládání krabic. Přesný harmonogram je následující:

15.5. 18:00 - 8:00 NOČNÍ vykládání krabic - pouze muži
16.5. 8:00 – 17:00 vybalování zboží
17.5. 8:00 – 17:00 vybalování zboží, vystavování
18.5. 8:15 – 20:00 prodejna, pomoc na pokladně
19.5. 8:15 – 20:00 prodejna, pomoc na pokladně
20.5. 8:15 – 20:00 prodejna, pomoc na pokladně
21.5. 8:15 – 20:00 prodejna, pomoc na pokladně
22.5. 8:00 – 16:30 balení zboží
22.5. 18:00 - 8:00 NOČNÍ nakládání krabic - pouze muži

Neváhejte pozvat i kamarády/kamarádky, skupinky jsou vítány. Odměna 110,-/hod bude vyplacena 3 dny po skončení akce na účet (u nočních směn vyplaceno po směně na ruku). Prosím vážné zájemce o kontakt na telefonní číslo 739 289 976 nebo na emailovou adresu job@hrqgroup.com.

Požiadavky na uchádzača

Podmínkou min. 18 let a fyzická zdatnost (vynášení krabic do patra bez výtahu)

Minimálne požadované vzdelanie
študent strednej školy

Praha Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
brigáda Druh prac. pomeru
01.05.2017 Dátum ukončenia výberu
15.05.2017 Termín nástupu
42 rôznych pozícií
33 pracovných ponúk
1103 registrovaných spoločností
1058 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia