Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

NEMECKO - OPATROVANIE v domovoch dôchodcov, sanitárne práce

Spoločnosť: Agentúra MC Tour Pridané: 10.10.2023 Zaradenie: Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Popis pracovnej ponuky

NEMECKO - Opatrovatelia, -ľky do penziónov Altersheimov. Jedná sa o sanitárne práce.
Sme Agentúra MC Tour. Ponúkame prácu na Nemeckú pracovnú zmluvu pod nemeckým zamestnávateľom. Nemusí byť zdr.vzdelanie. Nástupy stále dohodou. Sprostredkovanie práce Zdarma bez akýchkoľvek poplatkov. Umiestnime opatrovateľov- ľky, do Altersheimov penziónov ku starým ľuďom, stačí prax a hovorová Nemčina. Základný plat od 16 Eur na hodinu brutto, minimálne od 2560 Eur mesačne brutto a viac / v čistom od cca 2 650 Eur s dietami bez príplatkov / za 160 hodín mesačne t. j. 40 hod. týždenne + Príplatky za nadčasy, nočné 25 %, nedele 50 % a za sviatky 100 %. Diéty sú vyplácané za každý odpracovaný deň ku platu 24 Eur v čistom. Možné týždenné zálohy 200 Eur. + Ubytovanie a doprava zdarma. Práca na dobu neurčitú. Medzinárodný kolektív. Heimy sú stredné západné a južné Nemecko. Nárok na platenú dovolenku 25 dní v roku. Samostatné ubytovanie po jednom v blízkosti je plne hradené zamestnávateľom je zdarma. Organizácia dopravy a preplatenie celkového cestovného. Práca minimálne 40 - 60 hodín týždenne možné presčasy. Flexibilné plánovanie služieb podľa záujmu cestovať za rodinou. Domov je možné chodiť cca raz za mesiac či mesiac a pol, raz za dva mesiace nepravidelne. Agentúra MC Tour Prosím posielajte Lebenslaufy na mctour@nextra.sk Prezvoňte nám a zavoláme vám späť. Volajte na 0903 426 886, 0948 483 776.

Požiadavky na uchádzača

Prax v opatrovaní a nemčina stačí aspoň B1

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Nemecko Miesto práce
2 650 € / mesiac Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1060 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia