Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

LONDÝN - Upratovacie práce a práca v kancelárii

Spoločnosť: Agentúra MC Tour Pridané: 13.11.2019 Zaradenie: Pomocné práce
Popis pracovnej ponuky

Umiestnime do Londýna čo najskôr na dlhodobo všestrannú dievčinu alebo ženu s hovorovou Angličtinou na upratovanie v kanceláriách a v domácnostiach, plus pomocné práce v kancelárii, roznášanie letákov, písanie inzerátov a pod. Podmienkou je vodičák a schopnosť jazdiť vľavo. Jedná sa o oblasť Gravesend. Práca cca 38,5 hodín týždenne flexibilne rozložený pracovný čas. Práca v kolektíve kde pracuje aj pani zo Slovenska. Nástupný plat 8,50 Libry na hodinu brutto. Práca na pracovnú zmluvu HPP. Ubytovanie zabezpečené v blízkosti na súkromí cca za 80 - 100 libier týždenne. V prípade záujmu píšte na mctour@nextra.sk Agentúra MC Tour V prípade záujmu, prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť

Požiadavky na uchádzača

hovorová Angličtina, vodičák

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Požadované jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Veľká Británia Miesto práce
dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
42 rôznych pozícií
33 pracovných ponúk
1103 registrovaných spoločností
1057 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia