Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

ANGLICKO, NEMECKO, GRÉCKO - Práca v zahraničí

Popis pracovnej ponuky

Anglicko - Hotely - umiestnime pracovníkov do hotelov do Anglicka - umiestnime všetky profesie Umiestnime čašníčky, čašníkov, chyžné, kuchárov pomocných aj odborných, nočných vrátnikov night porterov, kitchen porterov pomocníkov do kuchýň, general assistentov - výpomoc všeobecný asistent, barmanov, recepčné, pracovníkov s prádlom linenporterov. Záujemcov o prácu do Hotelov do Anglicka umiestňujeme počas celého roku nepretržite. Ako jednotlivcov tak aj páry. Velmi pekne Hotely sú 3,4 - 5 hviezdičkové, práca je zabezpečená na minimálne 6 mesiacov a dlhšie. Vyuzite cas kedy je mozne vycestovat do Anglicka bez povoleni a viz. Podmienkou je hovorová Angličtina a prax v obore na ktorý sa hlásite. Pracuje sa priamo ako zamestnanec hotela. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne a viac. Základný nástupný plat je minimálne od 7,50 - 7,83 Libry na hod brutto a viac, ubytovanie a strava sú zabezpečené.
Nemecko - Opatrovatelia do Heimov - Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na hlavný pracovný pomer HPP. Zamestnávateľ odvádza všetky odvody. Opatrovatelia muži ženy, umiestnime do opatrovateľských domov a penziónov ku starým ľuďom ošetrovateľov- lky s praxou a hovorovou Nemčinou. Práca na dobu neurčitú. Plat minimálne od 1797 Eur mesačne brutto a viac. Od 11,85 Eur na hodinu brutto. Diéty za každý odpracovaný deň 10 Eur netto. Príplatky nočné, víkendové a za sviatky. Ubytovanie v blízkosti je hradené zamestnávateľom. Organizácia dopravy a preplatenie cestovného.
Grécko - Umiestnime dievčatá a chlapcov v termínoch možných od konca apríla do Hotelov do Grécka / napr. Rodos, Kréta, Korfu.../ pomocné práce v hoteloch v kuchyni, na izbách chyžné, čašníci, barmani, kuchári, ... plat 500 - 550 Eur mesačne za 26 pracovných dní v mesiaci + tipsy sprepitné, práca 8 hodín deňne,3 x denne zabezpečená strava a ubytovanie zdarma. Plus bonus pri odchode 100 Eur na konci pobytu. Pobyt na 2 - 3 - 4 mesiace prípadne dlhšie podla možnosti. Agentúra MC Tour V prípade záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť

Požiadavky na uchádzača

prax

Minimálne požadované vzdelanie
študent strednej školy

Požadované jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý
alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý

dohodou Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer, brigáda Druh prac. pomeru
01.03.2018 Dátum ukončenia výberu
20.03.2018 Termín nástupu
51 rôznych pozícií
34 pracovných ponúk
1104 registrovaných spoločností
1061 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia